Paskelbimo data: 2019-11-08

ABE stabdžių diskų ir būgnų saugos sertifikavimas

Stabdymo patikimumas bet kuriomis sąlygomis – tai pagrindinis vairuotojo saugumo kriterijus ir čia negali būti jokių kompromisų. Vartotojas reikalauja, kad stabdžių diskų, trinkelių bei visos stabdžių sistemos parametrai užtikrintų automobilio sustabdymą bet kurioje situacijoje.

ABE.jpg

ABE stabdžių sistemos elementai daugelį metų yra vertinami „Inter Cars“ klientų, pilnai patenkina vairuotojų, ieškančių produkto, užtikrinančio patikimumą ir saugumą bet kurioje situacijoje kelyje, lūkesčius.

„Inter Cars“ turi išskirtinę teisę platinti ABE produktus. Taip pat, įmonė tikrina, ar ABE produktai atitinka griežtus kokybės normos reikalavimus. Šiuo metu ABE produktai turi PIMOT (Automobilių Pramonės Institutas) sertifikatą, kuris patvirtina griežčiausių reikalavimų keliamų automobilių pramonės produktams įvykdymą bei „B“ saugos ženklą.

Nuolatinio ABE stabdžių diskų ir būgnų kokybės tobulinimo procese, bendradarbiaujant su tyrimų laboratorija „Intermeko“ Europe, buvo įvesta daugiapakopė kokybės užtikrinimo sistema, kurią be kitą ko sudaro:

  • Prototipų medžiagų tyrimai
  • Produktų mėginių geometrinių parametrų tyrimai
  • Griežta tiekiamų produktų kokybės kontrolė prieš pardavimą
  • Produktų plėtros programa pagal RCA analizę, t.y. stabdžių diskų ir būgnų nusidėvėjimo priežasčių tyrimas

Aukštą ABE produktų kokybės lygį lemia sisteminga  stabdžių diskų ir būgnų kokybės kontrolė dar prieš jų išleidimą į rinką. Ji yra sudaryta iš trinties paviršių skersinio mušimo geometrinių parametrų matavimų bei metalografinės struktūros tyrimų, suteikiančių galimybę aptikti nepageidaujamus teršalus, o tai pat, patikrinti medžiagų apdirbimo gamybos procese tinkamumą. Tinkamų parametrų pasiekimui ypatingą reikšmę turi teisingas medžiagų parinkimas frikcinių elementų gamybai, todėl tyrimų rezultatai yra aptariami su gamyklomis tam, kad butų atliekami atitinkami pakeitimai ir produktų patobulinimai ir į rinką patektų tik produktai atitinkantys aukščiausius kokybės normų reikalavimus. Dėl įgyvendintų veiksmų, pastaraisiais metais ženkliai sumažėjo nusiskundimų susijusių su stabdžių sistemos vibracija arba triukšmu skaičius.

Bendradarbiaudami su PIMOT įgyvendinome periodinę ABE produktų kokybės patikros programą. Pagrindinis šios programos įvedimo tikslas – stabdžių diskų ir stabdžių būgnų saugaus vartojimo užtikrinimas bet kuriomis eismo sąlygomis.

ABE asortimente be stabdžių diskų, trinkelių, būgnų ir stabdžių kaladėlių, taip pat rasite papildomų produktų, kurie yra būtini kompleksiškam stabdžių sistemų aptarnavimui, pvz.: ABS davikliai, elastinės stabdžių žarnelės, sankabų cilindrai, stabdžių cilindrai bei sankabų stiprintuvai. Autoservisų besinaudojančių ABE produkcija savo veikloje patogumui šių produktų asortimentas yra pasiekiamas dideliais kiekiais kiekviename „Inter Cars Lietuva“ filiale.

ABE stabdžių diskai bei stabdžių būgnai atitinka visus automobilių pramonės instituto keliamus reikalavimus.

Jus taip pat gali sudominti:

Kaip prižiūrėti rutulines jungtis?

Kaip prižiūrėti rutulines jungtis?

Kurių tipų aušinimo skysčių verčiau nemaišyti tarpusavyje?

Kurių tipų aušinimo skysčių verčiau nemaišyti tarpusavyje?

Kodėl reikia keisti variklinę alyvą?

Kodėl reikia keisti variklinę alyvą?

DPF slėginiai vamzdžiai: ką vertėtų apie juos žinoti?

DPF slėginiai vamzdžiai: ką vertėtų apie juos žinoti?