Paskelbimo data: 2023-07-05

„Milwaukee“ – šiuolaikiški autoserviso įrankiaiAutomobilių paruošimo vasaros išvykoms sezonas dar tik įsibėgėjo, o servisų kalendoriai jau perpildyti. Siekiant pagerinti serviso veiklą ir optimizuoti darbą, būtini modernūs, patvarūs ir efektyvūs įrankiai – veikiantys be laidų ir išmetamųjų dujų. „Inter Cars“ asortimente rasite akumuliatorinių įrankių MILWAUKEE®, taip pat aksesuarų, rankinių įrankių, modulinę saugojimo ir transportavimo sistemą PACKOUT™.

„Milwaukee“: šiuolaikiški serviso įrankiaiIšmanūs ir efektyvūs naujos kartos sprendimai autoservise – tai jau nebe galimybė, o būtinybė. Pasirinkdami asortimentą MILWAUKEE®, pagerinsite darbo našumą ir kartu sutaupysite brangaus laiko. Valandas, kurias iki šiol gaišote ilgiems pasikartojantiems veiksmams, trukdantiems pakelti jūsų įmonės konkurencingumą, galėsite skirti jos plėtrai!


Kodėl MILWAUKEE®?Patvarūs ir atsparūs elektriniai įrankiai MILWAUKEE®, rankiniai įrankiai ir aksesuarai pasiteisins net ekstremaliausiomis sąlygomis, nepriklausomai nuo metų laiko. Be to, jie puikiai suderinami tarpusavyje: smūginiai raktai, gręžtuvai, šlifuokliai, pjūklai MILWAUKEE® gali veikti naudojant tuos pačius akumuliatorius. Taip taupote vietą ir pinigus, o jūsų dirbtuvėse nebėra išmetamųjų dujų ir visur besipainiojančių laidų.


Belaidžiai veržliasukiai būtini kiekviename serviseMILWAUKEE® asortimente rasite sprendimus, kurie pravers sezono piko metu arba kitomis intensyvaus darbo dienomis. Tai, pavyzdžiui, patvarūs, efektyvūs smūginiai raktai: vienas jų –  visapusis belaidis raktas M18 FMTIW2F12su 881 Nm nutraukimo momentu ir 745 Nm priveržimo momentu. Jo svoris su akumuliatoriumi – 2,3 kg, visas įrankio ilgis – tik 152 mm. Tai labai kompaktiškas sprendimas, idealiai tinkantis darbui ribotoje erdvėje, pavyzdžiui, prie variklio arba pakabos. Pritaikymą papildomai praplečia keturi „Drive Control“ režimai, t. y. skirtingų greičių ir sukimo momentų perjungimas. Ketvirtoje pavaroje naudojama automatinio išjungimo sistema – viršijus 47 Nm sukimo momentą, įrenginys automatiškai išsijungia.

Ratų montavimo servisams labai pravers raktas M18 ONEFHIWF12-502Xsu įspūdingu – 1898 Nm – nutraukimo momentu. Kompaktiški matmenys (vos 213 mm ilgis) suteikia galimybę dirbti vietose, prie kurių priėjimas ribotas. Ypatingą kontrolę šalinant varžtus užtikrins sistemos DRIVE CONTROL 4-as režimas su maksimaliu nutraukimo momentu esant maksimalioms apsukoms, kurios po to sumažėja iki 750 aps./min.

Be to, kiekvienas mechanikas privalo turėti po ranka visą rinkinį priemonių patogiam darbui su varžtais ir veržlėmis.

 • Kasdieniam darbui labai pravers rankiniai raktai, galvutės (taip pat smūginės), suktuvai arba replės MILWAUKEE®. Iš elektrinių įrankių verta atkreipti dėmesį į kampinius raktus arba akumuliatorines terkšles, pvz., M12 FUEL™. Terkšlė 1/4˝ turi padidintą diapazoną (net 82 mm papildomo ilgio), sukimo momentą 47 Nm ir greitį 450 aps./min. Terkšlės MILWAUKEE® naudojimas palengvins darbą daugumoje sunkiai pasiekiamų vietų. Ji idealiai tinka jungiamiesiems darbams remontuojant arba tikrinant mechanines transporto priemones. Komplekte taip pat yra adapteris 3/8”.
 • Asortimente MILWAUKEE® taip pat yra dinamometriniai raktai 1/2” ir 3/8”, integruoti su terkšle. Elektroninis akumuliatorinis dinamometrinis raktas 1/2” 203 Nm – tikrai revoliucinis sprendimas: pagreitina montavimo darbą net 50 proc., palyginti su rankiniais įrankiais! Jis taip pat turi 4 matavimo režimus bei 15 sukimo momento nustatymų.
 • Verta išbandyti ir akumuliatorinį dinamometrinį raktą 3/8", 135 Nm, kuris užtikrina sukimo momentą nuo 13,6 iki 135,6 Nm bei maksimalaus priveržimo momento tikslumą ±2 proc.
 • O štai akumuliatoriai REDLITHIUM™,naudojami visuose belaidžiuose įrankiuose, užtikrina ilgesnį darbo laiką, o integruota elektronika, apsaugos nuo perkrovos.

Naujoviškas įrankių saugojimas su sistema PACKOUT™ iš MILWAUKEE®Intensyvaus darbo sąlygomis verta pasirūpinti, kad visi reikiami įrankiai būtų po ranka. Dabar tai kur kas lengviau!

PACKOUT™ – tai tinkančių vienas prie kito modulių sistema įrankiams, aksesuarams, apsauginėms priemonėms ar darbinėms medžiagoms saugoti. Visi sistemos elementai yra tarpusavyje suderinami, dėl to juos lengvai pritaikysite savo individualiems poreikiams, nes iš jų galima sukurti daugiau nei 100 skirtingų derinių.

Jos pagrindinis elementas – tai patvari polimerinė dėžė PACKOUT™ 1, kuri atlaiko net 113 kg apkrovą. Ant keturių arba dviejų ratų transportavimo dėžės galima vertikaliai sujungti groteles, spinteles, dėžes (taip pat termoizoliacines, su stalčiais), padėklus įrankiams ir dėklus. Tai dar ne viskas – galima dar pridėti darbą palengvinantį stalviršį (apkrova – iki 22 kg), funkcionalias, belaides lempas, įkroviklius ir net šlapiai arba sausai valantį dulkių siurblį, kurio talpa – 7,5 l. Bet ir tai – dar ne viskas!

 • Visapusiškos montavimo sijosleidžia lengvai sumontuoti sistemą įvairiose vietose, pvz., transporto priemonėje, automobilių salone arba garaže.
 • Be integruotų sistemų, linijoje PACKOUT™ taip pat yra pasiekiami ergonomiški krepšiai ir patvarios kuprinės iš balistinio nailono 1680D. Šie gaminiai turi atsegamus diržus, idealiai suderinamus tarpusavyje, kuriuose galima sutalpinti svarbiausius įrankius, pvz., vaistinėles arba aksesuarus.

Liniją PACKOUT™ papildo paranki stacionari saugojimo sistema PACKOUT™ SHOP STORAGEsu didelėmis personalizavimo galimybėmis. Ji gali būti saugiai pakabinta ant sienos ir joje gali būti patogiai išdėstyti visi elektros įrankiai kartu su priedais. Tai kabliai, lentynos, akumuliatorių ir elektros įrankių laikikliai bei dėžutės. Turėdami tokią sistemą lengvai saugosite, surūšiuosite ir prireikus rasite visus savo serviso įrankius.

Sistema PACKOUT™ – tai tikra revoliucija įrankių valdymo srityje.Tai veiksmingas būdas surinkti ir užtikrinti didesnį visų darbui reikiamų priemonių mobilumą – tiek automobilių serviso sąlygomis, tiek išvykus pas klientą.


Ką laimite turėdami elektrinius įrankius su sistema ONE-KEY™?
 • Sistema ONE-KEY™ gali perduoti duomenis, pvz., apie inventoriaus būklę, buvimo vietą, darbo istoriją, gedimus, taip pat generuoti pranešimus apie būtiną veiksmą. Greitą informacijos pateikimą net tarp 70 įrenginių realiu laiku užtikrina technologija „Bluetooth“. 
 • Didžiulis sistemos privalumas – tai didelės integracijos su įrenginiais galimybės. Tarp sprendimų, skirtų automobilių pramonei, kurie suderinami su sistema ONE-KEY™, rasite apšvietimo elementus (vietinio apšvietimo lempos, stiebiniai šviestuvai), šlifuoklius, siaurapjūklius bei įvairių rūšių raktus (pvz., aukštų apsukų smūginis veržliasukis M18 FUEL™).
 • Sistemos priežiūros sistema yra nemokama ir pasiekiama per „Google Play“ arba „App Store“.

Ilgalaikė, produktyvi elektros įrankių eksploatacija – tai raktas į sėkmę, todėl MILWAUKEE® pasiūlė vartotojams E-serviceKas tai yra ir kaip veikia paslauga „E-service“?

 • Tai nepaprastai intuityviinterneto platforma, kurioje galima užregistruoti servise naudojamus sprendimus MILWAUKEE®ir naudotis priežiūros paslaugomis „online“. Ten galima, be kita ko, pranešti apie gedimą ir sekti įvykio eigą, sužinoti numatomą remonto laiką, jo kainą bei baigimo terminą. Visi pranešimai patogiai gaunami į el. paštą arba SMS žinute.
 • Per „E-service“ nemokamai išsiuntę užklausą gausite siuntą su reikiamu įrenginiu – galėsite būti tikri, kad remontui buvo naudojamos tik originalios atsarginės dalys. Be to, gausite sąskaitą faktūrą elektronine forma (saugią atsarginę kopiją).
Remontas – tai ne tik varžtų atsukimas ir įsukimasKiekviename autoservise turėtų būt ir atramos, tvirti ir patvarūs pjovimo ir šlifavimo įrankiai: akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai, metalo pjaustymo arba pjovimo įrankiai. O serviso aplinkos įrangą papildys funkcionalios stebėjimo kameros bei apšvietimo sistemos, padedančios dirbti bet kuriuo paros metu. Toks komplektas, pažymėtas JAV pirmaujančio gamintojo MILWAUKEE® kokybės ženklu, užtikrins maksimaliai efektyvų jūsų serviso darbą ilgus metus.

Pasirinkdami sprendimus MILWAUKEE®, būsite tikri, kad jie atlaikys intensyviausius pasiruošimus sezonui ir bus vertinga parama mechanikams net sunkiausiomis sąlygomis.