Paskelbimo data: 2021-06-10

„Laufenn“ pristato naują sunkvežimių padangų asortimentą

„Laufenn“ sunkvežimių ir autobusų padangos skirtos klientams, kurie vertina pripažinto aukščiausios klasės padangų gamintojo patikimumą ir kokybę. Pirmiausiai „Laufenn“ siūlys įsigyti devynių skirtingų modelių asortimentą, apimantį pagrindinius krovininių, keleivinių ir statybinių transporto priemonių padangų dydžius. Pradinis asortimentas sukurtas patenkinti daugiau kaip 85 % visos rinkos paklausos, o dauguma dydžių žymimi 3PMSF.                                                                                                                           

„Laufenn“ pristato naują sunkvežimių padangų asortimentą   .png

„Laufenn“ prekės ženklas klientams, ieškantiems vertės, kokybės ir našumo, siūlo platų kokybiškų gaminių, skirtų įvairioms vairavimo sąlygoms, asortimentą. Nesvarbu, koks metų laikas ar kokios kelio sąlygos - „Laufenn“ padangos patikimai išlaikys transporto priemonę kelyje.

„Laufenn“ padangas gamina pasaulinio lygio gamintojas TBR, o patyrę inžinieriai jas kuria moderniausiose gamyklose, kad pagamintų aukštųjų technologijų gaminius, atitinkančius visus klientų reikalavimus ir lūkesčius. Produktai gaminami naudojant naujausią automatizuotą įrangą, ISO sertifikuotose ir kokybę užtikrinančiose gamyklose.

„Laufenn LF22“ varomosios ašies padanga, skirta regioniniam transportui, pasižymi geru sukibimu su danga.  

„Laufenn LZ22“ yra regioninio transporto varomosios ašies padanga, kurios tvirtas protektoriaus mišinys užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir tolygų dėvėjimąsi.

„Laufenn LF91“ padangos tinka naudoti įvairių dydžių regioninio transporto priekaboms.

„Laufenn“ sunkvežimių padangų pritaikymo kelyje ir bekelėje spektras atitinka statybviečių keliamus reikalavimus -

„Laufenn“ LR01 ir LR02 pozicijų padangos užtikrina tvirtumą, reikalingą sudėtingomis sąlygomis, jos atlaiko įvairias ant žemės patiriamas apkrovas. „Laufenn“ LR53, LR01 ir LR02 – tai tvirtos varančiosios ašies padangos, pasižyminčios dideliu atsparumu įskilimams ir įpjovimams bei gebėjimu atlaikyti atšiaurias kelio ir bekelės sąlygas.

Naujoji „Laufenn“ serija rinkai siūlo universalias padangas, specialiai sukurtas važiavimui mieste. LF60 pasižymi puikiu sukibimu su šlapia danga ir mažu triukšmo lygiu, ypač tinka miesto autobusams.

Jus taip pat gali sudominti: