Paskelbimo data: 2017-01-11

Elf

Prekės ženklas ELF gamina variklių ir pavarų dėžių alyvą lengviesiems automobiliams bei komerciniam transportui. ELF alyva tinka beveik kiekvieno modelio automobiliams. ELF yra koncernui „TOTAL“ priklausantis prekės ženklas. „TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje.

Logo-Elf-logo.jpg

ELF yra legendinis prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, kuris siejamas su aistra, technologine patirtimi ir aukščiausios kokybės produktų kultūra. Todėl ir ELF pagrindinės vertybės yra aistra, patirtis ir aukščiausios kokybės produktai.

„ELF“ ISTORIJA

ELF istorija siekia 1967 metus. Pirmiausia įmonė priklausė Prancūzijos vyriausybei, o 1994 metais transformavosi į privataus kapitalo korporaciją. 2000 metais ELF susijungė su „Total“ ir dabar šie prekės ženklai sudaro ketvirtą pagal dydį alyvų kompaniją pasaulyje.

Abu prekės ženklai yra puikiai atpažįstami dėl nuolat tobulinamų produktų. Ši veikla pagrįsta tuo, kad „TOTAL“ ir „ELF“ jau daugelį metų remia automobilių ir motociklų sportą ir gali pasigirti įspūdingais pasiekimais. Pagrindiniai renginiai, kuriuose dalyvauja ELF ir TOTAL yra Dakaro ralis, Pasaulio ralio čempionatas, „Formulė 1“. Prekės ženklas ELF dalyvauja „Formulė 1“ lenktynėse jau nuo 1968 metų.