Paskelbimo data: 2017-01-04

Contitech

1871 metais Hanoveryje buvo atidaryta guminių gaminių gamykla, kurioje gaminamos tvirtos dviračių padangos ir šildyklės tuo metu buvo labai populiarios. Ši įmonė, pavadinta „Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie“, tapo dabartinio automobilių pramonės rinkos milžino „Continental AG“ pamatu.

Technikos ir pramonės vystymasis amžių sandūroje įgavo pagreitį, todėl reikėjo kurti ir naujas įvairiai pritaikomas technologijas. Automobilių pramonėje taip pat buvo vertinami nauji, įdomūs sprendimai – prie pasaulinio įmonės „Continental“ plėtros prisidėjo 4-ajame XX a. dešimtmetyje paleista variklių pakabos guminių-metalinių elementų linija, vėliau vykdyti darbai tobulinant pneumatines pakabas komercinio transporto reikmėms ir sukurtas inovatyvus patvarus pavaros diržas, kuris 1961 metais pirmą kartą buvo pritaikytas masinės gamybos automobiliams vietoj tradicinių pavaros grandinių.

Daugiametė automobilių komponentų gamybos patirtis lėmė tai, kad šiuo metu koncerno prekių ženklo „Conti“ pavaros mechanizmo komplektai montuojami daugelyje europietiškų, azijietiškų ir amerikietiškų transporto priemonių modelių. Nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje esantys šio prekių ženklo diržai, guoliai ir pavaros mechanizmų komplektai dėl patikimumo, patvarumo ir aukštos kokybės, kurią užtikrina šiuolaikiškos gamybos technologijos ir kruopštus medžiagų parinkimas, yra vertinami daugiau nei 120 šalių.