Paskelbimo data: 2017-02-17

Perkamiausia variklinė alyva Jungtinėje Karalystėje

Geriausios automobilių sporto komandos ir varžovai naudoja „Comma“ produktus daugiau nei 50 metų – nuo ralikroso iki asfaltinio ralio, nuo „British Touring Cars“ iki Le Mano...

Daugiau nei 50 metų patirtis

1965 metais Jungtinėje Karalystėje įsteigta įprastinės variklių alyvos gamybos bendrovė „Comma“ iš pradžių visą dėmesį skyrė automobilių priežiūros rinkai skirtos produkcijos gamybai. Dabar bendrovė priklauso vienam iš pirmaujančių Brazilijos konglomeratų „Cosan Lubricants“. „Comma“ prekės ženklas produktų bei paslaugų kokybe pelnė gerą reputaciją. Šia produkcija prekiaujama greta kitų garsių prekės ženklų gaminių daugiau kaip 40-yje tarptautinių rinkų.

Gaminama Jungtinėje Karalystėje

„Comma“ alyvos gaminamos Jungtinėje Karalystėje iš aukščiausios kokybės žaliavų, naudojant tik patvirtintas bazines alyvas ir specialiai pritaikytus priedų paketus, gaunamus iš „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas mūsų produktas skirtas užtikrinti maksimaliam variklių patikimumui, efektyvumui ir ilgiausiai eksploatavimo trukmei.

„Comma“ antifrizų ir aušinimo skysčių „Xstream“®, gaminamų naudojant BASF komponentą „Glysantin“®, asortimentas apima didžiausią skaičių naudojimo sričių automobilių pramonėje. Jį sudarančius produktus patvirtino daugiausia automobilių priežiūros rinkos gamintojų.

Naudojama F2 ir GP2 lenktynių trasoje

Geriausios automobilių sporto komandos ir varžovai naudoja „Comma“ produktus daugiau nei 50 metų – nuo ralikroso iki asfaltinio ralio, nuo „British Touring Cars“ iki Le Mano prototipų, FIA Formulės 2 ir komandos „Carlin GP2“. Tai – labai svarbus elementas, padedantis tobulinti ir tikrinti mūsų variklių alyvas, aušinimo skysčius ir techninės priežiūros chemines medžiagas, naudojamas automobilių priežiūros rinkoje. Nuo 2007 metų bendrovė „Comma“ yra bendrovių grupės MSV partnerė. Į šios partnerystės apimtį įeina ir „PalmerSport“ – didžiausias pasaulyje renginys bendrovių vairuotojams. „Comma“ taip pat remia Willą Palmerį „Formula Renault 2.0“ varžybose, kuriose jis atkakliai kopia tarptautinio lenktynininko karjeros laiptais.

Daugiau nei 100 skirtingų produktų

„Comma“ produktai atitinka toliau nurodytus kokybės standartus:

  • Kokybės kontrolė – ISO 9001:2008, eksploatacinės savybės (kokybė);
  • ISO 14001:2004 – aplinkos apsauga;
  • OSHAS 18001 – darbuotojų saugos ir sveikatos vadyba.100 % suderinamumo garantija. Garantuota kokybė

Iki šiol niekur netaikytos išsamios „Comma“ procedūros, sudarančios naudojimo ir katalogavimo sistemas, leidžia vartotojams, naudojantiems „Comma“ internetinę arba spausdintinę rekomendacinę medžiagą, pasiekti rinkoje unikalią šimtaprocentinę tinkamumo naudoti garantiją.

„Comma“  didžiuojasi nepriekaištingais savo produkcijos standartais ir griežčiausiomis kokybės kontrolės priemonėmis. Pavyzdžiui, iš kiekvienos variklių alyvos partijos paimama daug ėminių, jie lyginami su etalonais ir tiriami siekiant įsitikinti, kad produktų savybės atitiks reikalavimus iki jų naudojimo pabaigos.

Jus taip pat gali sudominti:

PAG alyvos nemaišykite su universaliosiomis alyvomis

PAG alyvos nemaišykite su universaliosiomis alyvomis

Naujausi COMMA produktai

Naujausi COMMA produktai

„Groupe Renault“, BP ir „Castrol“ stiprina savo strateginę partnerystę

„Groupe Renault“, BP ir „Castrol“ stiprina savo strateginę partnerystę

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija