Paskelbimo data: 2018-09-04

PADANGŲ akcija

IC_TV_padangos_1807.jpg

Akcijos taisyklės:

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“;
 2. Akcijos trukmė – nuo 2018 09 01 iki 2018 12 15 dienos;
 3. Akcija galioja tik tiems UAB „Inter Cars Lietuva“ klientams, kurie yra pasistatę žieminių padangų paketą;
 4. Akcija galioja perkant tik žiemines padangas;
 5. Klientas per visą akcijos laikotarpį, nupirkęs nuo 20 iki 49 vnt. padangų gaus 23 EUR (su PVM) nuolaidą pasirinktam įrankiui ar autoservisų įrangai arba galės pasirinkti vieną iš šių prizų:    6. Klientas per visą akcijos laikotarpį, nupirkęs nuo 50 iki 99 vnt. padangų gaus 58 EUR (su PVM) nuolaidą pasirinktam įrankiui ar autoservisų įrangai arba galės pasirinkti vieną iš šių prizų:
      7. Klientas per visą akcijos laikotarpį, nupirkęs nuo 100 iki 199 vnt. padangų gaus 116 EUR (su PVM) nuolaidą pasirinktam įrankiui ar autoservisų įrangai arba galės pasirinkti vieną iš šių prizų:

     8. Klientas per visą akcijos laikotarpį, nupirkęs daugiau nei 200 vnt. padangų gaus 232 EUR (su PVM) nuolaidą pasirinktam įrankiui ar autoservisų įrangai arba galės pasirinkti vieną iš šių prizų: 
     9. Akcijos prizai dalijami ne iš karto. Prizai bus įteikiami pasibaigus akcijai ir atlikus skaičiavimus;
    10. Vienas klientas gali laimėti vieną prizą;
    11. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje domenų bazėje, kaip automobilių remontu užsiimantys klientai.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes;
 4. Akcijoms priklausančių prekių ir prizų kiekis yra ribotas.
 5. Nugalėtojai apie laimėjimus yra informuojami asmeniškai.
 6. Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami.
 7. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;
 8. Kad sužinotų Akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis Akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teisės juos paviešinti;
 9. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai atsiųsdama elektroniniu paštu.
 10. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 11. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 12. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijų sąlygas;
 13. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis;
 14. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.