Paskelbimo data: 2018-02-01

LUK akcija

Pirk akcijos tekstu pažymėtą LUK sankabos komplektą arba smagratį ir gauk 500 ml purškiamo vario tepalo COPPER EASE + 500 ml stabdžių valiklio BRAKE CLEAN dovanų!

Akcijos tekstu „AKCIJA! VARIO TEPALAS+VALIKLIS DOVANŲ!!“ pažymėtų produktų ieškokite programoje IC Katalog Online ir WEB kataloge.

Akcijos laikotarpis 2018-02-01 – 2018-03-31.

Akcijos taisyklės:

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“;
 2. Akcijos trukmė – nuo 2018 02 01 iki 2018 03 31 dienos;
 3. Klientas per visą akcijos laikotarpį už kiekvieną nupirktą akcijos tekstu pažymėtą LUK gamintojo sankabos komplektą ir (ar) smagratį, gaus 1vnt. purškiamo vario tepalo (IC kodas: COPPER EASE 500ML)  + 1 vnt. stabdžių valymo skysčio (IC kodas: BRAKE CLEAN 500ML). Žyma – AKCIJA! VARIO TEPALAS+VALIKLIS DOVANŲ! - pažymėtų LUK gamintojo sankabos komplektų ir smagračių ieškokite programoje IC Katalog Online ir WEB kataloge.
 4. Akcija galioja perkant LUK gamintojo produkciją skirtą lengvajam transportui;
 5. Akcijos prizai dalijami ne iš karto. Prizai bus įteikiami atlikus skaičiavimus akcijai pasibaigus;
 6. Vienas klientas gali laimėti vieną prizą;
 7. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje domenų bazėje, kaip automobilių remontu užsiimantys klientai.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes;
 4. Akcijoms priklausančių prekių ir prizų kiekis yra ribotas.
 5. Nugalėtojai apie laimėjimus yra informuojami asmeniškai.
 6. Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami.
 7. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;
 8. Kad sužinotų Akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis Akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teisės juos paviešinti;
 9. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai atsiųsdama elektroniniu paštu.
 10. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 11. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 12. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijų sąlygas;
 13. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis;
 14. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.