Paskelbimo data: 2021-06-07

IC PREMIA CASH akumuliatorių akcija

ICTV_.jpg

Akcijos taisyklės

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.
 2. Akcijos trukmė – 2021-06-07 – 2021-08-31.
 3. Klientas už akcijos metu nupirktus „Bosch“, „Varta“, „Cartechnic“ arba „ENRG“ akumuliatorius, gauna IC PREMIA CASH pinigus, kuriuos, pasibaigus akcijai, galės išleisti įsigyjant prekes iš organizatoriaus.
 4. Akcija galioja perkant tik lengvųjų automobilių akumuliatorius.
 5. IC PREMIA CASH pinigai dalijami ne iš karto. Premija bus įteikiama per 20 d.d. nuo akcijos pabaigos.
 6. IC PREMIA CASH pinigai skaičiuojami nuo bendro, per visą akcijos laikotarpį nupirkto, akumuliatorių kiekio.
 7. IC PREMIA CASH pinigai skiriami už nupirktus akumuliatorius:


8. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra       autoservisai ir turi aktyvintą IC PREMIA CASH lojalumo kortelę bei yra atsiskaitę už įsigytas prekes.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.
 4. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.
 5. Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.
 6. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.
 7. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 8. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 9. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 10. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.