Paskelbimo data: 2023-08-31

CASTROL akcija

Pirk Castrol alyvos bent už 300 EUR ir pretenduok įsigyti puikius prizus!

CASTROL akcija

Akcijos taisyklės

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.
 2. Akcijos trukmė – 2023-09-01 – 2023-10-31.
 3. TOP 15 klientų, kurie viršys 1000 EUR (be PVM) pirkimą ribą, pretenduoja įsigyti akumuliatorinį kampinį šlifuoklį arba pramoninį dulkių siurblį už 0,01ct., o kiti nupirkę CASTROL gamintojo alyvos už 300 EUR (be PVM), gaus darbo lempą už 0,01ct.
 4. TOP 15 prizų skirstomi taip: 1-9 vieta – akumuliatorinis kampinis šlifuoklis; 10- 15 vieta – pramonės dulkių siurblys.
 5. Akcija galioja tik lengvųjų automobilių CASTROL variklių alyvos bakeliams iki 5 l imtinai.
 6. Akcijos prizai dalijami ne iš karto. Prizai bus įteikiami per 20 d.d. nuo akcijos pabaigos.
 7. Vienas klientas gali laimėti vieną prizą.
 8. Pasibaigus akcijos prizams, klientui, kuris įgyvendina visas akcijos sąlygas, bus suteikta 45 EUR IC CASH taškų.
 9. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje domenų bazėje kaip automobilių remontu užsiimantys klientai.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.
 4. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.
 5. Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.
 6. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.
 7. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 8. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 9. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 10. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.