Paskelbimo data: 2023-02-28

BOSCH akcija

Pirk BOSCH gamintojo produkcijos už 300 EUR, 1200 EUR ir 2000 EUR ir laimėk įvairius prizus!

BOSCH akcija

Akcijos taisyklės:

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.
 2. Akcijos laikotarpis: nuo 2023-03-01 iki 2023-03-31
 3. Klientas, per visą akcijos laikotarpį, nupirkęs gamintojo BOSCH produkcijos už 300EUR (be PVM) gaus firminę liemenę už 0,01 ct., nupirkęs už 1200 EUR (be PVM) gaus 4 firmines liemenes, bei 4 Polo marškinėlius už 0,08 ct., o nupirkus už 2000 EUR (be PVM) klientas gaus elektrinį dulkių siurblį, 4 firmines liemenes bei 4 Polo marškinėlius už 0,09 ct.
 4. Akcijos prizai suteikiami perkant tik BOSCH gamintojo prekes.
 5. Prizai suteikiami per 20 d. d. po akcijos pabaigos.
 6. Vienas klientas gali laimėti vieną kartą.
 7. Akcija galioja tik lengvųjų automobilių dalims.
 8. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje duomenų bazėje kaip automobilių remontu užsiimantys klientai.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.
 4. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.
 5. Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.
 6. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.
 7. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 8. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 9. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 10. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.