Paskelbimo data: 2022-10-02

Akumuliatorių akcija

Per akcijos laikotarpį klientas, pasiekęs tam tikrą nupirktų akumuliatorių kiekį, galėsi išsirinkti prizus!

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.
 2. Akcijos trukmė – 2022-10-01 – 2022-12-31.
 3. Klientai, per akcijos laikotarpį pasiekę tam tikrą nupirktų akumuliatorių kiekį, galės išsirinkti vieną iš numatytų prizų, nurodytų lentelėje.

Nupirktas akumuliatorių kiekis

10vnt.
(TBS* klientams - 8vnt.)

25vnt.
(TBS* klientams - 20vnt.)

50vnt.
(TBS* klientams - 40vnt.)

Prizai

Smūginių galvučių komplektas

Kampinis veržliasukis

Paleidimo įrenginys

84603MBC

83120

GB40

Stabdžių valiklių rinkinys

Akumuliatoriaus įkroviklis

Smūginis raktas

CART00200 K6PCS

0 189 999 07M

84116

Įrankių komplektas

Mobilus automobilio keltuvas

Įrankių vežimėlis

SEA AK219

MMT A174 032

0XPTWB0015

 1. Akcija galioja perkant „Bosch“, „Varta“, „Cartechnic“, „ENRG“ ir „4MAX“ lengvųjų automobilių akumuliatorius.
 2. Klientas gali laimėti tik vieną prizą.
 3. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra autoservisai ir yra atsiskaitę už įsigytas prekes.
 4. Akcijos prizai bus suteikiami per 20 d.d. nuo akcijos pabaigos.

* - Klientai dalyvaujantys „Patikimas akumuliatorių servisas“ programoje.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.
 4. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.
 5. Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.
 6. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.
 7. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 8. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 9. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 10. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.